£stawki akordowe

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców Canterbury bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Canterbury
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 maja 2015 01:00

Pilnie zatrudnimy pracowników sezonowych do pracy w Anglii przy zbiorach owoców. Zatrudnienie w Canterbury bez znajomości języka angielskiego na okres 2 miesięcy.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Canterbury
Wynagrodzenie: stawki akordowe
Start: od zaraz

Zadania:
Praca sezonowa polegająca na ręcznym zbiorze owoców takich jak: truskawki, czereśnie, śliwki czy jabłka.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– wyjazd od zaraz
– chęć podęcia pracy na 2 miesiące
– sprawne dłonie
– szybkie wykonywanie zadań
– dla osób energicznych, z zapałem do pracy

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na minimum 2 miesiące
– pracę wakacyjną na angielskich warunkach
– stanowiska również dla par
– pomoc w pierwszych dniach
– wynagrodzenie akordowe
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– posiłek w ciągu dnia w cenie 1 funta
– zakwaterowanie w karawanach płatne 30 GBP z tydzień

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV na adres mailowy: biuro@workingservice.pl z dopiskiem „praca sezonowa w Anglii zbiory Canterbury”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-przy-zbiorach-owocow-bez-jezyka-canterbury/

ID ogłoszenia: 182555e57a3c14b0

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców Canterbury bez języka”

  1. praca zbiory na 22 maja 2015 @ 11:57

    Witam a czy byłaby możliwość wyjazdu pod koniec czerwca(ok.20 czerwca),?

  2. krystian na 31 maja 2015 @ 23:31

    Witam. Mam na imię Krystian(20lat) Razem z dziewczyna Aleksandra(18lat) jesteśmy zainteresowani dana oferta pracy. Oboje Posiadamy doświadczenie w zbiorze truskawek. Jesteśmy rzetelni pracowici, punktualni z dużym zapałem do pracy. Proszę o kontakt 609-165-782 E- mail wnukola1@wp.pl. Wyjazd Możliwy od zaraz.