DKK105 DKK/h

Bez języka Dania praca fizyczna przy rozbiórce stoisk targowych Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 marca 2015 01:39

Dam pracę w Danii dla 2 pracowników fizycznych bez znajomości języka duńskiego. Oferta z Kopenhagi dla Polaków przy składaniu systemowych stoisk targowych. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania, Kopenhaga
Wynagrodzenie: 105 DKK/h

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na ręcznym składaniu stoisk targowych.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– siła i wytrzymałość fizyczna
– dla osób zamieszkałych w mieście zatrudnienia bądź okolicy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań

Oferujemy:
– pracę bez znajomości języka duńskiego
– legalną pracę dla 2 osób
– podpisanie duńskiej umowy o pracę
– przyjazną atmosferę
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: [ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_kopenhadze,ogloszenie,20150312102415.html

ID ogłoszenia: 71255088ed4389d4

ilość wszystkich wyświetleń: 4618, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bez języka Dania praca fizyczna przy rozbiórce stoisk targowych Kopenhaga”

  1. Dawid i Pawel na 25 marca 2015 @ 00:07

    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani państwa ofertą i jesteśmy wstanie zacząć pracę chodź by od dziś. Nr 518458309. Pozdrawiamy.