SEK142,40 brutto/h

Dam pracę w Szwecji bez języka na produkcji woblerów od zaraz fabryka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2024 19:39

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Szwecji dla Polaków. Zatrudnienie w fabryce ze Sztokholmu od zaraz na produkcji woblerów. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 142,40 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy ręcznym montowaniu woblerów oraz ich malowaniu, ozdabianiu i uzbrajaniu w kotwiczki;
  • sprawdzanie jakości gotowych produktów oraz ich pakowanie;
  • główne zadanie to montowanie haczyków, pakowanie w pudełka razem z instrukcją i minikatalogiem produktów firmowych.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji;
  • doskonała organizacja pracy;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • szkolenie w języku polskim;
  • szwedzką umowę na pół roku;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • płatny urlop;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi należy kierować na adres e-mail:

Arbetsmedlet@swedenmail.com

Źródło: https://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-woblerow-oferta-fizycznej-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-od-zaraz-sztokholm-2024/

ID ogłoszenia: 7365a64fef542f5