SEKdo ustalenia

Dam fizyczną pracę w Szwecji dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Opublikowany: 10 września 2014 15:11

Oferta fizycznej pracy w Szwecji dla kobiet przy sprzątaniu mieszkań, willi i biur. Zatrudnienie w mieście Sztokholm dla sprzątaczek z doświadczeniem i znajomością języka szwedzkiego bądź angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na dojeżdżaniu do klienta i doprowadzeniu mieszkania/domu do stanu czystości.

Wymagania:
– zatrudnienie dla kobiet
– posiadanie doświadczenia wraz z referencjami
– znajomość języka szwedzkiego bądź angielskiego
– od kandydatek oczekujemy dyspozycyjności, punktualności, uczciwości
– umiejętność sprzątania

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane według ustalonego terminu
– zapewniamy stałe zlecenia
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania
– brak ukrytych kosztów rekrutacyjnych
– podpisanie umowy na warunkach szwedzkich

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: stadforetag@outlook.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 70954103ed869951