£10,55 brutto/h

Bez znajomości języka praca w Anglii sprzątanie kina od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2024 12:07

Aktualna od zaraz praca w Anglii dla sprzątaczy/sprzątaczek. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji kina. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 10,55 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie sal kinowych po zakończonych seansach;
  • pracownik będzie także sprzątał powierzchnie ogólnodostępne oraz toalety;
  • dezynfekowanie różnych powierzchni.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na minimum pół roku;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • uczciwość i rzetelność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie w zależności od wydajności;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • płatne zakwaterowanie;
  • elastyczny grafik;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

CV, mile widziane w języku angielskim, można kierować na adres e-mail:

smartwork.uk@yahoo.com z dopiskiem: Kino Londyn 02/2024

Źródło: https://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-kina-w-londynie-2024/

ID ogłoszenia: 46065cb4b42a0031