€do ustalenia

Praca Niemcy w Marktredwitz na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Marktredwitz
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 4 listopada 2014 00:15

Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego na magazynie przy zbieraniu zamówień. Niemcy praca w Marktredwitz dla magazyniera przy pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Marktredwitz
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca na magazynie gdzie pracownik jest zobowiązany dbać o towar i stany magazynowe. Zatrudniony będzie zbierać zamówienia przy pomocy zestawu słuchawkowego, prowadzić ewidencję magazynową oraz dbać o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
– zorganizowanie
– doświadczenie jest tutaj niezbędne
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– mile widziana umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
– przyjazd autem będzie atutem
– wysoka sprawność fizyczna i umysłowa
– dobre zdrowie
– odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:
– świadczenia socjalne
– legalną pracę na niemieckich warunkach
– oferujemy zakwaterowanie
– na miejscu obecność polskiego koordynatora
– szkolenia dla pracowników

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pomocą strony: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-marktredwitz-2568900.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-w-marktredwitz/

ID ogłoszenia: 532545748abd5948

3 komentarze na “Praca Niemcy w Marktredwitz na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka”

  1. Wittam mam na imie Agnieszka jestem zainteresowana moge podjac prace od zaraz … Prosze o kontakt 015785999551

  2. Marcin Hetnał na 5 listopada 2014 @ 17:37

    Witam!
    Jestem zainteresowany państwa ofertą posiadam 11 letnie doświadczenie w pracy na magazynie uprawnienia na wózki widłowe!
    Mój numer telefonu 690938122 adres email mar.hetnal@gmail.com!
    Pozdrdawiam!
    Marcin Hetnał

  3. Witam
    Jestem zaintersowany PAństwa ofertą pracy. Doświadczenie w pracy na magazynie 5 lat, uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat B, niekarany. Gotowy do wyjazdu od zaraz!
    Telefon 731475046