NOKdo ustalenia

Dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień Tromsø od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Tromsø
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 13 października 2015 19:22

Aktualnie poszukujemy 2 magazynierów do pracy w Norwegii. Oferta z Tromsø od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień za pomocą systemu słuchawkowego. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka norweskiego i doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Tromsø
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba pracowników: 2
Start: od zaraz

Zadania:
– obsługiwanie systemu słuchawkowego
– paletowanie towarów i obsługa wózka widłowego
– przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
– porządkowanie magazynu

Wymagania:
– posiadanie kwalifikacji do obsługi wózków widłowych
– norweski na dobrym poziomie
– doświadczenie w pracach magazynowych
– punktualne stawianie się do pracy
– samodzielne wykonywanie obowiązków
– radzenie sobie ze stresem
– siła fizyczna
– osoba otwarta, kontaktowa

Oferujemy:
– podpisanie umowy bez pośredników
– zdobycie nowych kwalifikacji
– zatrudnienie na pełny etat
– jasne warunki zatrudnienia
– wprowadzenie w system działania firmy
– zapoznanie z pracownikami
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Odbywa się za pośrednictwem strony: finn.no/finn/job/parttime/object?finnkode=65318814

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-magazynie-zywnosci-od-zaraz-w-tromso-pazdziernik/

ID ogłoszenia: 882561d1b79d5712