£6,50 GBP/h

Fizyczna praca Anglia pracownik sklepu/wykładanie towaru od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomość języków: bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Opublikowany: 9 stycznia 2015 01:40

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych do pracy w Anglii w sklepie spożywczym. Zatrudnienie od zaraz przy wykładaniu towaru na półki sklepowe oraz obsłudze kasy fiskalnej w w Milton Keynes.

Stanowisko: Pracownik sklepu spożywczego
Lokalizacja: Anglia, Milton Keynes
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
– obsługiwanie kasy fiskalnej
– dbanie o zadowolenie klienta z usług
– przyjmowanie dostaw i wykładnie ich na półki sklepowe
– porządkowanie sklepu
– krojenie wędlin w plasterki

Wymagania:
– przyjazne usposobienie
– umiejętność rozmawiania z ludźmi
– chęć do pracy również w weekendy
– język angielski w stopniu zaawansowanym
– schludność, osoba zadbana
– bez nałogów
– posiadanie referencji z poprzednich prac o podobnym stanowisku
– punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:
– podpisanie umowy na pełny etat
– początkowo stawka wynagrodzenia jest minimalna z perspektywą podwyżki
– 2 tygodniowy okres próbny
– oferujemy miejsce do zamieszkania nad sklepem
– szkolenia pracownicze
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-sklepu-milton-keynes,oferta,3712687

ID ogłoszenia: 41954af1b1b845e6

ilość wszystkich wyświetleń: 4977, dzisiaj: 1