£13,00 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Anglii pomocnik śmieciarza bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: przynajmniej rok
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 marca 2023 19:01

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Anglii. Zatrudnienie w Londynie od zaraz jako pomocnik śmieciarza. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 13,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomocnik śmieciarza;
  • załadowywanie i rozładowywanie pojemników z odpadami komunalnymi na śmieciarkę;
  • odkładanie pustych pojemników w to samo miejsce.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka;
  • mile widziane doświadczenie;
  • uczciwość, sumienność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • darmowe ubezpieczenie NNW pracownika do kwoty 500 000 GBP, a także możliwość wzięcia zaliczki po podpisaniu umowy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem fizycznej pracy w Anglii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

jobs4you@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „Pomocnik śmieciarza Londyn 03/23″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pomocnik-smieciarza-w-londynie-2023/

ID ogłoszenia: 30263ff83837a111