£1830 - 2100 mc

Na magazynie z żywnością od zaraz dam pracę w Anglii bez języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 czerwca 2019 00:12

Dla pracodawcy z Londynu poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii na magazynie z żywnością. Oferta z hurtowni dla magazynierów bez znajomości języka.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 1830 – 2100 GBP na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudniony pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem i załadowywaniem towarów.

Wymagania:

  • uprawniania do kierowania wózkami widłowymi czołowymi – warunek konieczny;
  • zaangażowanie;
  • dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym;
  • minimum zawodowe wykształcenie;
  • bez znajomości języka angielskiego, a także bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat (kontrakt angielski);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • w zależności od stażu pracy – wzrost wynagrodzenia;
  • wynagrodzenie zawsze płacone w terminie;
  • przy awansie zawsze preferowani są swoi pracownicy;
  • miła atmosfera i zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby, które chcą aplikować na to stanowisko pracy, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę: http://praca.felcia.co.uk/londyn/southall-ub2/magazynier-londyn-southall,ad-380739.html

Źródło: http://praca-anglia24.pl

ID ogłoszenia: 755d1503760edf6