NOK169 brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach bez znajomości języka od zaraz Tønsberg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Tønsberg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2019 20:07

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy przeprowadzkach. Oferta z Tønsberg i bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie, a do tego atrakcyjne warunki umowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Tønsberg.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca fizyczna przy przeprowadzkach;
  • zakres prac będzie się różnił w zależności od projektu;
  • demontowanie mebli, sprzętów i zabezpieczanie ich, a następnie załadowywanie na samochód, rozładowywanie oraz montaż na miejscu.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kategorii C;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość i wytrzymałość;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej;
  • strój służbowy;
  • praca od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania odpłatnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z dokładnym opisem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem proszę przesłać na adres: michal.korzybski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-tonsberg/

ID ogłoszenia: 8415c474efa45cd0