SEKdo uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Szwecji bez języka od zaraz w leśnictwie 2022 Eriksmåla

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Eriksmåla
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 czerwca 2022 00:47

Przy sadzeniu drzewek potrzebni od zaraz Polacy do sezonowej pracy w Szwecji 2022. Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Eriksmåla bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Eriksmåla.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem drzewek w lasach;
  • praca fizyczna.

Wymagania:

  • doświadczenie przy sadzeniu drzewek w Szwecji;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziana znajomość języka szwedzkiego albo angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • zatrudnienie w systemie godzinowym;
  • rekompensatę urlopową w wysokości 13% wynagrodzenia brutto, która jest wypłacana w każdym miesiącu;
  • dodatek dla pracownika 3,62% wynagrodzenia brutto, który jest płatny każdego miesiąca;
  • składki zdrowotne, emerytalne oraz podatki, które będą opłacane przez firmę w Szwecji;
  • możliwość rozwoju.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +46 763 412320

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-jezyka-sezonowa-praca-szwecja-lesnictwo-od-zaraz-eriksmala/

ID ogłoszenia: 647629bb75a4474c