NOK168 NOK za godz. brutto

Dam pracę w Norwegii dla par bez języka przy zbieraniu zamówień Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2014
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2014 23:49

Magazyn z Oslo szuka 2 par bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii dla magazynierów przy zbieraniu zamówień sprzętu elektronicznego. Zatrudnienie tymczasowe na 2 miesiące.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 168 NOK za godz. brutto
Numer referencyjny: pr/087/2014

Zadania:
– obsługa wszelkich urządzeń technicznych: komputery wózki, podnośniki, itp.
– przyjmowanie, przechowywanie, i wydawanie przedmiotów, materiałów
– organizowanie odpowiednich warunków przechowywania dla nowych dostaw
– prawidłowe rozmieszczenie produktów na półkach magazynowych
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– utrzymanie czystości w pomieszczeniach magazynowych

Wymagania:
– Magazynier powinien posiadać pewne uzdolnienia techniczne i wiedzę w tym zakresie
– umiejętność obsługi komputera
– znajomość zasad przechowywania towarów
– zdolności rachunkowe
– dobra ogólna sprawność fizyczna
– dobry stan zdrowia, brak podatności na infekcje
– wymagane jest posiadanie rocznego doświadczenia w pracach magazynowych
– chęć do wyjazdu tymczasowego do listopada do końca roku 2014
– przyjazd samochodem ile widziany
– osoby niekarane (zaświadczenie do wglądu)
– język angielski minimum w stopniu dobrym
– osobiste stawienie się w Gdańsku w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– pokoje dwuosobowe w cenie ok. 1200 NOK za miesiąc od osoby
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zapewniamy 38 godzinny tydzień pracy
– da chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– pracodawca zapewnia ubezpieczen

Aplikacja:

Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: palitelig-rekruttering@contractor.net w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-w-oslo-bez-znajomosci-jezyka-dla-par/

ID ogłoszenia: 937544e05cee0079

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii dla par bez języka przy zbieraniu zamówień Oslo”

  1. jestem powazanie zainteresowany tel.518931038 dziekuje