PLN5000-10000zł za miesiąc

Praca w Norwegii dla kobiet bez znajomości języka przy sprzątaniu Øyer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Øyer
  • Opublikowany: 5 października 2014 21:06

Firma sprzątająca szuka kobiet bez znajomości języka do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Øyer dla pracowników fizycznych przy sprzątaniu mieszkań i domów. Kandydatki same dojeżdżają do klientów.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Øyer
Wynagrodzenie: 5000-10000zł za miesiąc

Zadania:
Do zadań pracownika należy dokładne posprzątanie domów, mieszkań, gabinetów medycznych i przedszkoli. Zatrudniony samodzielnie dojeżdża do klienta.

Wymagania:
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– przyjazd samochodem ułatwi kandydatowi dojazd do klienta
– umiejętność prowadzenia auta w trudnych warunkach i na terenach górzystych
– angielski na dobrym poziomie
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– dokładność, uczciwość, dyskretność
– zatrudnienie dla kobiet w wieku od 25 do 45 lat

Oferujemy:
– podpisanie mowy o pracę na norweskich warunkach
– dobre wynagrodzenie
– pracownikom przysługują urlopy
– pomagamy przy szukaniu mieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– oferujemy stałe zlecenia

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: www.praca.pl/sprzataczka_530381.html

Źródło:

ID ogłoszenia: 1215430628562997