€9,20 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka dla par Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 listopada 2015 02:47

Poszukujemy magazynierów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień w księgarni internetowej. Oferta z Bremen dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: magazynier
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 9,20 euro/h brutto

Zadania:
– należy zbierać zamówienia i je pakować
– wszystkie czynności wykonywane są na magazynie księgarni internetowej
– obsługiwanie systemu informatycznego

Wymagania:
– szybkie i sprawne obsługiwanie komputera i stron internetowych
– doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– stanowisko przeznaczone jest dla par
– możliwość podjęcia pracy stałej
– posiadanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– wspieramy w pierwszych dniach
– pomagamy znaleźć zakwaterowanie z tanim czynszem
– możliwość odprowadzania składek
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– zatrudnienie dla par
– umowa podpisana na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV i LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tematem: Magazyn księgarni internetowej, Bremen.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-w-ksiegarni-internetowej/

ID ogłoszenia: 3065641294f9075f

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka dla par Bremen”

  1. W celu podjecia pracy na 20 listopada 2015 @ 09:05

    Morgen jestesmy malzenstwem w chwili obecnej szukamy pracy mam lat 31 moja żona lat 20 jestesmy zainteresowani panstwa praca wcześniej pracowaliśmy na podobnym stanowisku w Hamburgu przez dłuższy czas jestesmy dyspozycyjni podjac pracę od zaraz czekamy na panstwa odpowiedz na e-mail lub telefonicznie pod numerem +48508667196

  2. Pytanie o pracę na 22 listopada 2015 @ 04:03

    Witam.
    Czy oferta jest aktualna ? I czy napewno nie jest wymagana znajomość języka ?
    Pozdrawiam