£9,00 - 9,45 brutto/h

Od zaraz praca Anglia przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 grudnia 2019 19:39

Pracodawca z Bradford szuka od zaraz chętnych do pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu przekąsek z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bradford.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP brutto na godz. dla osób z zakwaterowaniem bezpłatnym albo 9,45 GBP brutto na godz. dla osób bez zakwaterowania.

Start: od zaraz..

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca stojąca przy pakowaniu słonych przekąsek do kartonów;
  • w fabryce produkuje się chipsy, słone paluszki, chrupki oraz mieszanki orzechów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności;
  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące;
  • szybkie tempo pracy przy ruchomej taśmie;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziana znajomość HACCP oraz ISO 22000.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w wyposażonych samodzielnych pokojach, które mają dostęp do wspólnej kuchni oraz łazienki;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • premie dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • strój roboczy;
  • szkolenie przeważnie z zakresu BHP oraz HACCP.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „przekąski Bradford”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 3815dfb9e6d14b3b