€10,00 brutto/h

Przy zbiorach truskawek-szparagów bez języka sezonowa praca Niemcy 2022 w Varrelbusch

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Varrelbusch
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do sierpnia 2022
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2022 17:06

Od kwietnia 2022 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Varrelbusch bez języka przy zbiorach truskawek i szparagów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Varrelbusch.

Wynagrodzenie: 10,00 € brutto na godz.

Start: od kwietnia 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana na polu, gdzie zadaniem będzie wycinanie szparagów (1 kwietnia – 30 czerwca 2022);
  • zadaniem będzie również praca w szklarni i na polu przy zbiorach truskawek i malin (1 maja – 15 sierpnia 2022);
  • wykonywanie prac zaopatrzeniowych dla osób z prawem jazdy kat. B (1 maja – 15 sierpnia 2022).

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • przyuczenie;
  • rekrutację przeprowadzaną w języku polskim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • w cenie 14,00 € na dzień będzie zakwaterowanie oraz wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja + kawa i herbata).

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 697 494 054

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek-i-szparagow-2022-varrelbusch-k-cloppenburg/

ID ogłoszenia: 29361f6b4b2c51ff