€8,67 euro/h brutto

Praca Holandia przy pakowaniu ciastek bez języka od zaraz na produkcji Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 9 lutego 2015 02:43

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka urzędowego przy pakowaniu ciastek. Oferta z Hagi dla pakowacza na linii produkcyjnej przy kontrolowaniu jakości wyrobów.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Haga, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: 8,67 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej i polega na kontrolowaniu jakości ciastek i ich pakowaniu w przygotowane pudełka kartonowe. Następnie produkt należy ułożyć na paletach i zabezpieczyć przed uszkodzeniem.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku
– natychmiastowy wyjazd
– sprawność fizyczna
– spostrzegawczość, sprawne dłonie
– delikatne obchodzenie się z ciastkami uważając żeby się nie pokruszyły
– prawo jazdy na samochód osobowy
– dobra znajomość języka angielskiego
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowej firmie
– pomoc w pierwszych dniach
– szkolenia wprowadzające
– darmowy transport do pracy i z pracy
– podpisanie umowy tymczasowej na holenderskich zasadach
– ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– wdrożenie w system polityki firmy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszenia na maila: REKRUTACJA@FIDESS.PL w tytule wpisując: CIASTKA-D 15P2

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-holandia-praca-na-produkcji-przy-pakowaniu-ciastek-haga/

ID ogłoszenia: 33954d7e9c6f0995