€do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz na produkcji żywności Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwaagdijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2016 20:34

Zakład ze Zwaagdijk od zaraz zatrudni nowe osoby na produkcję żywności, również bez znajomości języka. Praca w Holandii dla Polaków nie posiadających doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny..

Lokalizacja: Holandia, Zwaagdijk.

Zarobki: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:

  • kontrolowanie jakości;
  • przygotowanie składników – krojenie, sortowanie, mycie;
  • pakowanie produktów;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • konkretne zadania przydziela kierownik zmiany.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • dyspozycyjność na 3 miesiące;
  • umiejętność przestrzegania narzuconych przepisów;
  • mile widziane referencje z poprzednich prac;
  • predyspozycje do pracy w zespole;
  • plusem będzie posiadanie zaświadczenia o niekaralności;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Oferujemy:

  • codzienne dojazdy do pracy;
  • wsparcie w formalnościach;
  • płatne miejsce zamieszkania;
  • pomoc w organizacji podróży za granicę;
  • dodatki za pracę zmianową;
  • pomoc polskiego kierownika we wszelkich sprawach związanych z zatrudnieniem.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji drogą mailową:

  • opole@hobij.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-zywnosci-bez-jezyka-zwaagdijk/

ID ogłoszenia: 63257b496adc5e92