£7,20 za godzinę brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu mieszkań i biur Coventry

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Coventry
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 22:20

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii przy sprzątaniu lokali biurowych, hoteli oraz mieszkań. Opcja zatrudnienia w Coventry z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Coventry, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 7,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprawne i profesjonalne sprzątanie domów prywatnych, biur oraz hoteli na życzenie klientów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • mile widziane zgłoszenia od osób powyżej 25 roku życia
  • ważne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie możliwe dla kobiet i mężczyzn
  • bardzo dobre zarobki, około 350 GBP netto za tydzień
  • zakwaterowanie w pokojach o dobrym standardzie za 65 GBP tygodniowo
  • dużą ilość godzin pracy na tydzień – około 55-60
  • do dyspozycji pracownika służbowy samochód
  • pracę w oparciu o legalną umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie od zaraz na dłużej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne należy jak najszybciej wysyłać na adres:

kadry@agencja-headhunters.eu

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-i-mieszkan-coventry/

ID ogłoszenia: 59258ef6f84acea7