SEK130 brutto/h

Bez języka dla par praca Szwecja od zaraz przy pakowaniu sera Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czasowa z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2019 16:47

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Szwecji przy pakowaniu sera w fabryce. Zatrudnienie w Sztokholmie bez znajomości języka dla par z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 130 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na produkcji przy ręcznym pakowaniu sera;
  • praca przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, ustawianie maszyn oraz dbanie o porządek na stanowisku;
  • czasami konieczne będzie wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • przestrzeganie zasad BHP dotyczących stroju i wyglądu, np. brak sztucznych rzęs, włosów i makijażu;
  • odznaczanie się wysoką kulturą oraz schludnością;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • przeszkolenie pracownicze i zapoznanie z obowiązkami;
  • legalną szwedzką umowę czasową z możliwością jej przedłużenia;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK na mc od osoby.

Aplikacja:

Umowa zostanie podpisana w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

CV z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: pakowanie sera Sztokholm 11.2019

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-szwecji-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-sera-sztokholm/

ID ogłoszenia: 7955dd6a1aab17ec