€2660 brutto/mc

Bez języka dla par Niemcy praca fizyczna wykładanie towaru od zaraz sklep w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2023 19:36

Dla par do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie w sklepie z Düsseldorfu bez języka przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2660 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym w sklepie;
  • wykładanie produktów na półki sklepowe;
  • sprawdzanie jakości produktów i ich dat ważności;
  • dbanie o porządek w sklepie.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy przeprowadzce;
  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • możliwość wzięcia zaliczki do 150 € raz w tygodniu;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Düsseldorf 11/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-w-sklepie-wykladanie-towaru-bez-jezyka-niemieckiego-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 414655f8904b5420