£8,50 - 9,50 brutto/h

Dla par dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leeds
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesiecy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2019 17:12

Fabryka z Leeds poszukuje osób do pracy w Anglii na produkcji kosmetyków bez języka. Zatrudnienie dla par z możliwością podjęcia zatrudnienia od zaraz. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie w bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeds.

Wynagrodzenie: 8,50 – 9,50 GBP brutto na godz. w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie łatwych prac produkcyjnych, które dotyczą przygotowywania oraz pakowania kosmetyków;
  • zadania to m.in. obsługiwanie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości kosmetyków oraz pakowanie itp.;
  • inne zadania zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego wyjazdu do Anglii;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków;
  • chęć zatrudnienia się na stałe;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;
  • sprawność manualna;
  • dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 35 GBP na tydzień od osoby albo 50 GBP na tydzień od pary;
  • przeszkolenie pracownicze oraz trening;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc polskojęzycznych pracowników.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać na adres: jobs4u@englandmail.com

W tytule należy podać: „Produkcja kosmetyków, Leeds 03/2019″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-jezyka-praca-w-anglii-przy-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-w-leeds-uk/

ID ogłoszenia: 9085c8d0d94ab93b