DKKdo uzgodnienia

Sezonowa praca w Szwecji leśnictwo bez języka od zaraz Skania wycinka drzew

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Skania
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 22:21

Zatrudnimy od zaraz pracowników sezonowych w leśnictwie, do wycinki drzew w Skanii. Praca w Szwecji od zaraz, bez znajomości języka do maja 2016. Przyjmujemy na umowę o pracę tymczasową.

Stanowisko: pracownik sezonowy – leśnictwo.

Miejsce zatrudnienia: Skania, Szwecja.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku:

  • prace o charakterze fizycznym przy wycince drzew;
  • do zadań wykorzystywane będą piły, siekiery itp;
  • zadania na bieżąco będą zlecane przez kierownika.

Wymagania:

  • działalność gospodarcza – warunek konieczny;
  • bardzo dobry stan zdrowia oraz siła fizyczna;
  • doświadczenie pracy przy ścince drzew;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • własna odzież ochronna do pracy w lesie, mile widziane posiadanie dwóch pił motorowych.

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz do czerwca;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie;
  • przejazdy wewnętrzne;
  • możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Zgłoszenia do pracy prosimy kierować poprzez link:

Należy kliknąć w “Aplikuj”.

Źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-lesny-pilarz-north-eastern-scania,oferta,4421182

ID ogłoszenia: 96256d0a7ab9776f