€10,50 za godzinę brutto

Niemcy praca od zaraz sprzątanie domów Berlin z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: podstawowy język niemiecki
  • Opublikowany: 5 maja 2016 22:32

Firma świadcząca usługi sprzątające w Berlinie poszukuje pracownika. Niemcy praca z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowania płatnego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Miasto: Berlin, Niemcy.

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań prywatnych;
  • odkurzanie i mycie podłóg;
  • ścieranie kurzu z powierzchni;
  • mycie okien i luster;
  • sprzątanie toalet;
  • pranie;
  • prace wykonywane są za pomocą myjki ciśnieniowej, odkurzacza i innych sprzętów potrzebnych do efektownego sprzątania.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • uczciwość;
  • dokładność, szczegółowość;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • poczucie estetyki.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w dobrym standardzie płatne 200-250 euro miesięcznie;
  • cały etat do wypracowania z możliwością nadgodzin;
  • umowę o pracę;
  • zwrot kosztów eksploatacyjnych;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • potrzebne do sprzątania sprzęty.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszenia zawierającego CV pod adres:

neuearbeit@berlin.com

W temacie należy wpisać: “Praca Niemcy sprzątanie domów i mieszkań”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-berlin-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-z-podstawowym-jezykiem-niemieckim/

ID ogłoszenia: 199572baa972f908