£500-1000 tygodniowo

Sezonowa oferta pracy w Anglii zbory żonkili bez języka styczeń 2019

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wielka Brytania
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: styczeń - kwiecień 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2018 21:09

Poszukujemy Polaków do sezonowej pracy w Anglii przy kwiatach – zbiory żonkili. Zatrudnienie od stycznia 2019 bez znajomości języka oraz doświadczenia przy podobnych czynnościach.

Stanowisko: zbiory żonkili.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: 500-1000 GBP tygodniowo.

Czas umowy: styczeń – kwiecień 2019.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie i zbiory żonkili.

Wymagania:

  • zręczność,sprawność manualna;
  • umiejętność delikatnego zbierania kwiatów;
  • brak alergii i uczuleń na kwiaty;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • odpowiedzialne podejście;
  • zaletą będzie własne auto lub bus;
  • zdolność do działania w grupie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrej lokalizacji;
  • wynagrodzenie płatne co tydzień;
  • legalną umowę o pracę od stycznia do kwietnia 2019;
  • bardzo wysokie zarobki;
  • przyjazna atmosfera.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony:

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-anglii-2019-bez-jezyka-przy-zbiorach-kwiatow-zonkili/

ID ogłoszenia: 3565be2f3b06654a

1 odpowiedź na “Sezonowa oferta pracy w Anglii zbory żonkili bez języka styczeń 2019”

  1. Dzien Dobry
    Chciala bym zapytac o prace czy jest nadal akualna na zonkile? I prosila bym wiecej informacji o mieszkaniu platnym i wiecej informacji o pracy np. Ile godzin interesowalo by mnie dla mnie i mojego narzeczonego. Prosze o szybka odpowiedz.

    Z Gory Dziekujemy i Pozdrawiamy
    Karolina i Sebastian