€9,08 euro za godz.

Oferta pracy w Holandii przy zbiorach owoców w szklarni bez języka Bemmel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Bemmel
  • Opublikowany: 19 października 2014 22:51

Poszukujemy pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii przy zbiorach truskawek w szklarni. Zatrudnienie w Bemmel dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach truskawek
Lokalizacja: Holandia, Bemmel
Wynagrodzenie: 9,08 euro za godz.
Numer referyncyjny: H/187

Zadania:
Jest to praca, w której zatrudniony będzie zbierać truskawki w szklarni. Pracownik będzie również prowadził wstępną segregację owoców.

Wymagania:
– język niemiecki bądź angielski na poziomie podstawowym
– doświadczenie przy zbiorach truskawek
– umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków pracy
– dokładne zbieranie truskawek tak, aby pozostały w całości
– zręczne dłonie
– delikatność, wyczucie
– duża motywacja

Oferujemy:
– pracownikom oferujemy programy lojalnościowe i bonusy
– brygadzistom zapewniamy szkolenia
– doceniamy pracę najlepszych osób
– pomagamy w razie pytań
– dobre zarobki
– zatrudnienie sezonowe

Aplikacja:
Prosimy aplikować za pomocą strony: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-szklarni-truskawki-h187.html#1

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230ig5/

ID ogłoszenia: 591544402647875b

6 komentarzy na “Oferta pracy w Holandii przy zbiorach owoców w szklarni bez języka Bemmel”

  1. Witam, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Proszę o kontakt tel:726 953 308 lub e-mail: karolina376@onet.eu

  2. Witam, jestem zainteresowana oferta pracy dla Panstwa, prosze o kontakt na email. Dziekuje

  3. witam jesteśmy w 4 zainteresowani powyższą oferta wcześniej już pracowaliśmy za granicą jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz .mamy własny samochód i podejmiemy się pracy, proszę o kontakt pod nr 725800729 lub 669743453 lub na ten e mail

  4. Agnieszka i Robert na 22 października 2014 @ 17:25

    witam jesteśmy zainteresowani powyższą oferta, jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.
    tel 606-214-068.
    Pozdrawiamy

  5. Jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt poprzez email, gotowość od zaraz.

  6. Karolina i Magda na 28 października 2014 @ 21:50

    Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy również zainteresowane powyższą ofertą. Proszę o kontakt na e-mail bądź telefon – 730-656-558