€do ustalenia

Fizyczna praca Holandia przy sprzątaniu domów bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 21 września 2014 23:23

Firma sprzątająca poszukuje pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta dla Polaków przy sprzątaniu mieszkań, domów i biur. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Personel sprzątający
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Osoba sprzątająca będzie odpowiedzialna m.in. za: zamiatanie, zmywanie i polerowanie podłóg, odkurzanie, mycie okien, opróżnianie koszy na śmiecie, ścieranie kurzy, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych itp.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– duża motywacja do fizycznej pracy
– osoba zdrowa, niekarana (zaświadczenie do wglądu)
– możliwość wyjazdu do Holandii na pół roku
– kandydat powinien umieć porządkować pomieszczenia i doprowadzać je do czystości

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania i ubezpieczenie
– stałe zlecenia
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytule proszę wpisać: SPRZĄTANIE.

Źródło:

ID ogłoszenia: 546541ef8d412d91

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Holandia przy sprzątaniu domów bez znajomości języka”

  1. Witam w jakim rejonie jest praca?