€do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech wykładanie towaru dla par bez języka Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 02:06

Poszukiwani od zaraz pracownicy fizyczni bez znajomości języka urzędowego. Praca w Niemczech dla par przy wykładaniu towarów na półki sklepowe (Bonn). Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Bonn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– odpowiednie ułożenie towaru na półkach
– dbanie o ekspozycję
– dbałość o wystawy, witryny sklepowe
– wdrażanie działań dekoracyjnych wspierających sprzedaż
– zbieranie produktów na magazynie i samodzielny transport na sklep

Wymagania:
– zmysł estetyczny
– umiejętność pracy w zespole
– zaangażowanie
– gotowość do poszerzania wiedzy
– mile widziane doświadczenie podobnym stanowisku
– osoba schludna, utrzymująca porządek
– chęć do pracy na zmiany nocne
– możliwość pracy również po godzinach w razie potrzeby
– przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy

Oferujemy:
– zatrudnienie na 2 miesiące
– legalną stabilną pracę
– przyjazną atmosferę
– wdrożenie w system działania firmy
– wsparcie w pierwszych dniach
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Aplikacje należy przesłać na maila: teilzeit@null.net w tytule proszę wpisać: Wykładanie towaru na półki Bonn.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/wykladanie-towaru-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-bonn/

ID ogłoszenia: 37454d299513b56b

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech wykładanie towaru dla par bez języka Bonn”

  1. fizyczna praca przy wykładaniu towaru na 18 marca 2015 @ 11:54

    jestem zainteresowany waszą oferta pracy jestem osoba miło i odpowiedzialna . Potrafie pracowaćw grupie . Praca nocna nie jest dla mnie nowościa . Jezeli bedzie trzeba bede pracował takze w nocy . jestem osoba komunikatywną .