£do ustalenia

Oferta pracy w Anglii przy sprzątaniu bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 28 września 2014 22:13

Od zaraz zatrudnimy pokojówki bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Londynu dla pracowników fizycznych przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Zatrudnienie w pięciogwiazdkowym hotelu.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pokojówka jest odpowiedzialna za utrzymanie czystości pokoi i części wspólnych na powierzonych piętrach.

Wymagania:
– umiejętność pracy pod presją czasu
– szybkość i dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku mile widziane
– osoba kulturalna, odpowiedzialna, dyskretna
– energiczność, żywotność
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania fizycznej pracy
– wysoka kultura osobista

Oferujemy:
-zatrudnienie od zaraz
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– zapewniamy szkolenia pracownicze
– wdrożenie w politykę hotelu i system jego działania
– każdy pracownik dostaje uniform, o który musi dbać
– przyjazną atmosferę
– pracę w pięciogwiazdkowym hotelu
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.poloniusz.pl/o1-22m5hh/

Źródło:

ID ogłoszenia: 718542732e9b6902

4 komentarze na “Oferta pracy w Anglii przy sprzątaniu bez znajomości języka Londyn”

  1. zainteresowana na 1 października 2014 @ 00:17

    jestem wraz z siostra bardzo zainteresowana ta oferta …mam doswiadczenie na podobnym stanowisku ..pracowalam w Grecji w hotelu…prosze uprzejmie o kontakt

    • Zaintersowana na 7 października 2014 @ 15:12

      Witam Serdecznie 😉 Jestem zainteresowana Waszym ogłoszeniem. Pracowałam już na podobnym stanowisku. Jestem osoba bardzo miłą, symaptyczną, uczciwą, szczerą za to dużo cenie, oczywiście niepalącą. Jestem dokładna sumienna pracowita. Proszę o kontakt 725506237 – +41767702677

  2. Sabina i Agnieszka na 7 października 2014 @ 14:37

    Byłybyśmy zainteresowane pracą u państwa od ZARAZ! prosimy o kontakt na email wasabi.1990@wp.pl Pozdrawiamy

  3. ewa kosinska na 13 stycznia 2015 @ 16:06

    Jestem zainteresowana wasza oferta pracy