€14,50 brutto/h

Bez znajomości języka na lotnisku praca Anglia od zaraz sprzątanie samolotów Londyn/Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn/Luton
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 marca 2024 18:39

Przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Anglii. Zatrudnienie na lotnisku w Londynie/Luton bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn/Luton.

Wynagrodzenie: od 14,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowe sprzątanie pokładów samolotów pomiędzy lotami i po przeglądach – odkurzanie wykładzin i foteli, dezynfekowanie plastikowych elementów;
  • sprzątanie i odkażanie toalet;
  • dezynfekowanie przestrzeni pasażerskich i bagażowych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • zaświadczenie o niekaralności, ale nie starsze niż pół roku;
  • mile widziane doświadczenie przy sprzątaniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na trzy miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie i bonusy;
  • zakwaterowanie w cenie 70 GBP na tydzień za jednoosobowy pokój albo 50 GBP na tydzień za pokój dwuosobowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

red-dot@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „Sprzątanie samolotów Londyn 04.2024”

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-sprzatanie-samolotow-od-zaraz-na-lotnisku-w-londyn-luton-2024/

ID ogłoszenia: 41665fac708c8351