€9,50 za godzinę brutto.

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka Wuppertal wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wuppertal
  • Opublikowany: 19 marca 2016 18:33

Poszukiwani fizyczni pracownicy od zaraz do wykładania towaru w supermarkecie w Wuppertal. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pracownik wykładania towaru.

Miejsce zatrudnienia: Wuppertal, Niemcy.

Stawka godzinowa: 9,50 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o ekspozycję towaru na półkach;
  • bieżące pilnowanie czy na półkach nie znajduje się towar przeterminowany;
  • etykietowanie półek – umieszczanie informacji o cenach i promocjach;
  • zadania na magazynie;
  • relokacja regałów z danym asortymentem.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków;
  • punktualność, bezproblemowość;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach służbowych;
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dodatek za pracę nocną – 10,50 euro za godzinę;
  • od czasu do czasu pracownicy otrzymują bony zakupowe.

Aplikacja:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie prosimy wysłać pod poniższy adres.

Prosimy o umieszczenie w tytule dopisku: „Niemcy praca fizyczna w sklepie, Wuppertal 2016″

neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-w-sklepie-wuppertal-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 24256e83b6d479af

3 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka Wuppertal wykładanie towaru”

  1. Szymot Michał na 8 kwietnia 2016 @ 10:24

    Szukam pracy za granicą bez języka obcego jestem uczciwym i pracowitym człowiekiem

  2. jestem zainteresowany tą ofertą pracy Konrad , pracowałem juz w niemczech

  3. Witam
    Jestem zainteresowany oferta pracy
    proszę o kontakt e mail
    Pozdrawiam