NOK156 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka pomoc kuchenna Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na wakacje
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 22:56

Poszukujemy pracowników na wakacje do pracy w Norwegii jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w restauracji z Oslo bez znajomości języka norweskiego od zaraz.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Oslo

Zarobki: 156 NOK brutto/h

Termin: praca od zaraz na wakacje

Obowiązki:

  • Praca wymagać będzie dobrej sprawności fizycznej.
  • Obowiązkiem pracowników będzie pomoc kucharzowi w przygotowaniu dań z karty.
  • Zadania takie jak: krojenie, mycie, układanie na talerzu, miksowanie, obieranie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o porządek w miejscu pracy, czystość naczyń, sztućców i sprzętów.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- język norweski nie jest wymagany
  • posiadanie aktualnych badań przeprowadzonych w sanepidzie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do końca września
  • atutem będzie posiadanie statusu ucznia lub studenta
  • poszukiwane osoby muszą wykazywać się dobrą organizacją czasu pracy oraz pracowitością.

Oferujemy:

  • pracę na wakacje w Norwegii bez znajomości języka norweskiego
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie
  • wsparcie przy niezbędnych dokumentach
  • dobre zarobki
  • możliwość wykupienia wyżywienia w miejscu pracy za 40 NOK dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim na adres:

  • scandiworkers@email.com

wiadomość należy przesłać z dopiskiem: „pomoc kuchenna Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-od-zaraz-pomoc-kuchenna-z-jezykiem-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 69353bbbe15ecba6