€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw od zaraz bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2015 04:05

Szukamy pracowników fizycznych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw na polu i w szklarni. Oferta z Drezna od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna przy ręcznym zbiorze warzyw szklarniowych oraz polowych.
  • Pracownik odpowiada za sortowanie i pakowanie warzyw.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość
  • obowiązkowe jest zabranie ze sobą nieprzemakalnej odzieży oraz obuwia
  • brak nałogów
  • efektywność
  • subordynacja
  • brak problemów ze zdrowiem

Oferta:

  • pracodawca zapewnia dużą liczbę godzin pracy
  • zorganizowane bezpłatne lokum na czas trwania umowy w kontenerach mieszkalnych
  • wysokie zarobki
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • zaliczka możliwa do pobrania po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy na adres: einfach-losungen@germanymail.com
w tytule wiadomości należy wpisać: „Zbiory warzyw, Drezno. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-zbiorach-warzyw-drezno/

ID ogłoszenia: 223556e30aa9a9dd

9 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw od zaraz bez języka Drezno”

  1. Zainteresowani na 5 czerwca 2015 @ 01:21

    Jestem zainteresowana oferta pracy razem z chlopakiem, mamy doswiadczenie w pracach sezonowych. Prosze o kontakt na nr telefonu 730552159

  2. sabinakorlacka na 6 czerwca 2015 @ 15:12

    witam jestem zainteresowana waszom ofertom pracy prosze o kontakt 511798 326

  3. kazimierz grzadziel na 7 czerwca 2015 @ 12:49

    razem z szwagrem jesteśmy zainteresowani oferta mamy doświadczenie prosimy o kontakt 609233929

  4. Milena, Adrian i Kinga na 8 czerwca 2015 @ 11:29

    Witam. Jestem zainteresowana z chlopakiem i siostra jestesmy zaiteresowani ta oferta. Prosimy o kontakt pod ten numer tel 697169747

  5. Kujawa jamil na 9 czerwca 2015 @ 17:35

    Jestem zainteresowany panstwa ofertą praciwalemnjuz orzy takuch pracach prisze o kontakt 789311959

  6. Witam jestem zainteresowany wasza oferta. Spelniam wszystkie wymagania. Moj nr telefonu to 518801630 prosze o kontakt. Moglbym wyjechac kolo 1.07.15

  7. Piotr Witkowski na 14 czerwca 2015 @ 18:45

    Witam jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Dwoje mężczyzn po 18 lat.
    Prosimy o kontakt na e-mail witek2104@onet.pl

  8. Ja wraz z trzema kolegami jesteśmy zainteresowani, proszę o kontakt mailowy.

  9. agnieszka idec na 15 czerwca 2015 @ 16:23

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą,proszę o kontakt.