£8,50 netto/h

Bez języka sezonowa praca Anglia na wakacje 2020 przy zbiorach owoców Shrewsbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Shrewsbury
  • Data rozpoczęcia pracy: wakacje 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nawet do października 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 19:28

Farma ze Shrewsbury szuka chętnych do sezonowej pracy w Anglii na wakacje 2020. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: wakacje 2020.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca na plantacji przy zbieraniu truskawek, malin i borówki amerykańskiej;
  • od października możliwość pracy zbieraniu winogron deserowych.

Wymagania:

  • dostępność od czerwca do końca września lub października 2020;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • bezkonfliktowość;
  • pozytywne nastawienie do pracy i współpracowników;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość wyjechania w parach lub grupach;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • w razie potrzeby pomoc polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w języku angielskim, można wysyłać na adres: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-owocow-wakacje-2020-shrewsbury-uk/

ID ogłoszenia: 9045e25bc5e28bfe