€do uzgodnienia

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz wykładanie towaru Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2017 04:13

Możliwość podjęcia zatrudnienia w sklepie z Hamburga. Od zaraz opcja fizycznej pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce pracy: Hamburg, Berlin, Monachium/Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to fizyczna praca w sklepie, polegająca na wykładaniu produktów na półki
  • zadaniem pracownika będzie aranżacja witryn oraz wykonywanie drobnych prac porządkowych

Wymagania:

  • nastawienie na osiąganie wyników
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań
  • pełna samodzielność
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy oraz auta
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • ubezpieczenie opłacone co najmniej miesiąc przed wyjazdem (KRUS, ZUS lub UP)
  • zręczność
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w niewielkim zespole
  • pracę w Niemczech od zaraz w oparciu o umowę na zlecenie
  • zakwaterowanie
  • dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie na uczciwych warunkach
  • dojazdy do pracy i z powrotem
  • pracę tymczasową z możliwością uczestniczenia w innych projektach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie zgłoszeń wraz z CV na adres:

dppolskihr.3768461@es-candidate.com.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-wykladaniu-towarow-w-sklepie-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 73858c71eb22eaac