€9,50 euro za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka Stuttgart pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 maja 2016 00:04

Zakład produkcyjny ze Stuttgartu zatrudni pracowników do pakowania perfum. Ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka dla par z zagwarantowanymi dobrymi zarobkami oraz zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto.

Opis stanowiska:
jest to praca fizyczna, polegająca na rozpakowywaniu perfum z opakowań promocyjnych oraz ponownym pakowaniu z zamontowaniem zabezpieczenia antykradzieżowego.

Oczekiwania:

  • oferta pracy skierowana do par;
  • umiejętność dynamicznej pracy;
  • predyspozycje do wykonywania zadań powtarzalnych;
  • dobra kondycja fizyczna a szczególnie manualna;
  • brak poważnych chorób;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • dokładność;
  • punktualne przychodzenie do pracy.

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie od pary lub 150 od osoby;
  • pomoc polskiego koordynatora w Niemczech;
  • szkolenie wprowadzające;
  • półgodzinna, odpłatna przerwa obiadowa.

Aplikacje:
CV (mile widziane w języku niemieckim) prosimy przesyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule wiadomości: “Praca Niemcy przy pakowaniu perfum”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart-pakowanie-perfum/

ID ogłoszenia: 990572bc0371ed26

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka Stuttgart pakowanie perfum”

  1. iestem zainteresowana praca 535502540 czekam na telefon moze sie uda

  2. Para zainteresowana praca na to stanowisko na czas wakacji .Proszę o Odpowiedź