£9,00/h brutto

Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz Oxford przy pakowaniu przekąsek 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Oxford
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: bez znajomości języka.
  • Opublikowany: 18 września 2018 22:11

Aktualna oferta pracy w Anglii od zaraz. Zatrudnienie 2018 dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Oxfordu przy pakowaniu przekąsek. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione przez pracodawcę. Umowa na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oxford, Anglia.

Stawka godzinowa: 9 GBP/h.

Start: od zaraz, ASAP!

Wakaty: 3.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie przekąsek do kartonów;
  • jest to zatrudnienie w fabryce orzeszków, chipsów, paluszków itp.;
  • kierownik może zlecać również inne zadania, np. paletowanie.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziana znajomość przepisów HACCP i normy ISO 22000;
  • zdolność do szybkiej pracy;
  • zręczność, spostrzegawczość;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • odpowiedzialne podejście do zadań.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie bezpłatne – jednoosobowe pokoje ze wspólną kuchnią i łazienką;
  • dobrą stawkę godzinową;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach;
  • dokładne przeszkolenie BHP i HACCP;
  • uniform roboczy;
  • możliwość rozwoju;
  • opcję przedłużenia umowy po 3 miesiącach na stałe – dla najlepszych pracowników.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres:

oxf.agency@solution4u.com

W tytule wiadomości prosimy napisać: “przekąski Oxford”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-przekasek-oxford/

ID ogłoszenia: 1525b9fe59653583

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Anglii od zaraz Oxford przy pakowaniu przekąsek 2018”

  1. jestem zainteresowana pracą pakowanie przekąsek proszę o kontakt tel 665570488