€około 1300 euro/mc

Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu biur Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Znajomość języków: podstawy języka niemieckiego
  • Opublikowany: 18 marca 2015 01:36

Szukamy od zaraz pracowników sprzątających do biurowca mieszczącego się w Kolonii. Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków bez doświadczenia. Zatrudnienie na pół roku.

Stanowisko: pracownik sparzający
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: około 1300 euro/mc
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik sprzątający wykonuje pracę w obiekcie biurowym. Sprząta znajdujące się tam pomieszczenia biurowe i higieniczno-sanitarne. Osoba zatrudniona stosuję środki ochrony indywidualnej oraz niezbędne środki chemiczne.
W razie zapotrzebowania pracodawca może zatrudnić osobę do pomocy na magazynie.

Wymagania:
– dobra koordynacja ruchowa
– umiejętność organizowania pracy własnej
– sumienne i dokładne wywiązywanie się z pracy
– wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna
– uczciwość, rzetelność, punktualność, odpowiedzialność
– kultura osobista
– przestrzeganie zasad higieny
– natychmiastowy wyjazd do Niemiec
– podstawy języka niemieckiego

Oferujemy:
– zdobycie doświadczenia
– pracę na 6 miesięcy
– dla chętnych możliwość przedłużenia umowy
– odprowadzanie składek
– pracownikom oferujemy ubezpieczenie
– pomoc polskiego opiekuna
– zapewniamy 40 przepracowanych godzin w tygodniu

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o kontakt mailowy: personal@ironmaxx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-przy-sprzataniu-biurowca-od-zaraz-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 1755508b4c7c9feb

ilość wszystkich wyświetleń: 3117, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu biur Kolonia”

  1. Witam mam na imie Bernard mam 47 lat mieszkam w Kolonii moj tel.0049 15175327192 znam podstawy Niemieckiego ale nie posiadam meldunku prosze o kontakt telefoniczny …..Bernard