NOKdo ustalenia

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji lodów bez języka dla par Gjelleråsen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Gjelleråsen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2015 01:45

Firma produkująca lody z Gjelleråsen szuka od zaraz 10 osób bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na linii produkcyjnej przy pakowaniu deserów lodowych. Zatrudnienie na 6 miesięcy – do końca sierpnia.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Norwegia, Gjelleråsen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 10

Zadania:
– wsparcie produkcyjne
– donoszenie produktów na taśmę
– mieszanie składników
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– kontrolowanie jakości wyrobów
– pakowanie lodów
– prace porządkowe po zakończonej zmianie

Wymagania:
– systematyczność wykonywania zadań
– kandydaci pracujący wcześniej na produkcji spożywczej będą mile widziani
– zaznajomienie z system HACCP i ISO 22000:2005 będzie atutem
– wyjazd od zaraz oraz pozostanie w firmie do końca sierpnia
– komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim
– chęć pracownia w grupie
– osoba miła, ugodowa
– możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:
– 3 zmianowy system pracy
– pracę w młodym zespole
– miejsce do spania w hotelu robotniczym (czynsz wynosi około 5000 NOK/mc)
– zatrudnienie na pół roku
– podpisanie umowy z norweskim pracodawcą
– pomoc administracyjną
– możliwość telefonicznego kontaktu z polskojęzycznym opiekunem
– ubezpieczenie

Aplikacja:
Należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: http://bit.ly/19WiKsj z zaznaczeniem „produkcja lodów 2015”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-dla-par-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-w-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 955508b57b3cbc2

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji lodów bez języka dla par Gjelleråsen”

  1. Wioletta na 19 marca 2015 @ 15:56

    Witam, jestem zainteresowana Wasza oferta. Mam 50 lat i zadnych obowiazkow. Jestem dyspozycyjna od zaraz. Moj numer 721651456. Wioletta

  2. Jaroslaw Magdalena na 21 marca 2015 @ 06:55

    Witam jestesmy bardzo zinteresowani praca w Norwegi prosze o kontakt na nr tel 508 174 393 lub odny email .

    Hi, we are very zinteresowani work in Norway, please contact us on tel 508 174 393 or email hungry.

  3. Krzysiek na 24 marca 2015 @ 16:16

    Witam. Z żoną poszukujemy pracy w Norwegii. Państwa oferta nam odpowiada. Jesteśmy dyspozycyjni. Prosimy o kontakt tel. 667564111. Dziękujemy!

  4. Witam, jestem zainteresowany Państwa propozycją proszę o kontakt 660524647