SEKdo ustalenia

Oferta pracy w Szwecji na budowie dla kafelkarza bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Opublikowany: 30 grudnia 2014 02:23

Firma budowlana ze Sztokholmu szuka pracowników bez znajomości języka szwedzkiego. Praca w Szwecji na budowie przy kładzeniu kafelków. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wygładzenie powierzchni ścian
– przygotowanie zaprawy cementowej
– wycinanie w płytkach otworów na rury, kontakty, itp.
– wypełnienie szczelin między płytkami fugą
– czyszczenie powierzchni płytek

Wymagania:
– posiadanie dużej cierpliwości
– dokładne wykonywanie zadań
– samodzielność
– duże doświadczenie przy tego typu pracach
– posiadanie fachu w ręku
– umiejętność porozumiewania się z ludźmi
– znajomość szwedzkich norm pracy oraz takich systemów jak BKR,LIP,CENTRO
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– referencje od poprzednich pracodawców
– komunikatywna znajomość języka angielskiego (bądź szwedzkiego)
– kandydaci nie pijący alkoholu

Oferujemy:
– zatrudnienie na miesięczny okres próbny
– stałe zlecenia oraz ich dużą ilość
– dobrze płatną pracę
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie paru zdań o sobie na maila: vrbbygg@gmail.com

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/kafelkarz_szwecja,ogloszenie,20141222110234.html

ID ogłoszenia: 92054a1f235ebda5

3 komentarze na “Oferta pracy w Szwecji na budowie dla kafelkarza bez języka Sztokholm”

  1. Witam. Jesteśmy para z Polski. Szukamy dobrej pracy, za dobra place:) mile widziane bedzie jesli dojdzie dla nas umowa o prace, spanie i jedzenie oraz pomoc w nauce języka i załatwieniu formalności. Jesteśmy para bez nałogow i bez zobowiązań w Polsce. Dziękujemy za pomoc w załatwieniu dobrej pracy! Pozdrawiamy.

  2. MARIUSZ GNIEWKOWSKI na 2 stycznia 2015 @ 09:48

    Witam ! Jestem kafelkarzem z 25 letnim doświadczeniem. Prace wykonuję profesjonalnie. Mam doświadczenie w pracy w innych krajach EU. Pracowałem w UK 6 lat oraz Niemczech i Francji.Jestem pracownikiem solidnym i wolnym od uzależnień. Chętnie podejmę pracę

  3. Krystian ze Szczecina na 20 lutego 2015 @ 13:53

    Mam długoletnie doświadczenia w wykończeniach wnętrz pod klucz dla Developera i osób prywatnych(wiele lat na własnej DG)
    Potrafię wykonywać zabudowy GK/podwieszane sufity/ścianki/zabudowy poddaszy/nietypowe zabudowy itp.
    Ponadto malowanie/szpachlowanie/montaż paneli/stolarki otworowej.
    Umiejętność wykonywania elewacji w systemach DUFA/KREISEL/KNAUF i innych.
    Podbitki dachowe /panele drewniane na elewacji itp.
    Mogę podesłać foto prac i referencje.