€17,70

Spawacz MIG-MAG praca we Francji od zaraz, Grenoble

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Grenoble
  • Data rozpoczęcia pracy: 05.09.2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: nie
  • Opublikowany: 1 września 2022 17:52

Firma przemysłowa z Grenoble od zaraz poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MIG-MAG do podjęcia pracy we Francji. Niewymagana znajomość języka francuskiego konieczne doświadczenie zawodowe.

AS Interim to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Spawacz MIG-MAG

Miejsce pracy: Francja/Grenoble

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– Spawanie spoin na stali konstrukcyjnej metodą 135 -138 grubość 2-3-5 mm. na terenie warsztatu

– Spawanie (barierek , balustrad , bram ) wiercenie , cięcie i szlifowanie materiałów.

– Obsługa spawarki , gilotyny, giętarki , suwnicy .

– Prace według planów i rysunków technicznych pod nadzorem brygadzisty

WYMAGANIA :

– Doświadczenie 5 letnie w spawaniu metodą 135-138

– Umiejętność pracy na podstawie rysunku

– Zaangażowanie i motywacja do pracy

– Aktualne certyfikat spawalniczy mile widziane

– Dbanie o bezpieczeństwo pracy – z uwzględnieniem używania specjalistycznej odzieży ochronnej

OFERUJEMY :

– Pracę tymczasową na terenie Francji

– Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– Pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem społecznym ,emerytalne, rentowe, wypadkowym

– Wymiar czasu pracy: 39 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy

– Możliwość pracy w nadgodzinach zależne od nakładu pracy

– Stawka godzinowa: 17,70 euro/brutto

– Koszt zakwaterowania opłaca firma

– Wyżywienie na stołówce firmowej

– Możliwość długotrwałej współpracy

– Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 514630c9db7eee0f

ilość wszystkich wyświetleń: 212, dzisiaj: 1