€10,60 na godzinę brutto

Praca Niemcy od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2016 16:22

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Możliwość zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Kolonii przy pakowaniu perfum.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Kolonia

Start:  od zaraz

Zarobki: 10,60 euro za godzinę brutto plus premie

Opis stanowiska:

  • praca polega na rozpakowaniu większych partii perfum, a następnie pakowaniu ich w nowe kartonowe pudełka
  • do zadań pracownika należy kontrola jakości produktów, zakładanie alarmów chroniących przed kradzieżą, foliowanie i naklejanie etykiet

Wymagania:

  • dostępność w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy na czas
  • zręczność
  • dbanie o estetyczny wygląd swoich prac
  • sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • mieszkanie zapewnione przez pracodawcę w cenie 150 euro za miesiąc oraz dodatkowo opłaty licznikowe
  • legalne zatrudnienie od zaraz na czas określony na warunkach niemieckich
  • szansę rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pomoc polskich koordynatorów
  • premie za wydajność

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie wiadomości wraz z cv, z opisem własnej osoby oraz danymi na adres neuearbeit[at]berlin.com z dopiskiem: “pakowanie perfum, Niemcy”. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 56457e640d782705

2 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Kolonia”

  1. marcin +4 osoby na 25 września 2016 @ 18:45

    Witam serdecznie
    Wraz ze swoimi przyjaciółmi jestesmy podjąć sie pracy od zaraz , obecnie pracujemy w Wettel na rozładunku kontenerów, jestesmy bez nałogów, sumienni pracowici przed 40 emerytowani żołnierze. Zwlasnym srodkiem transportu. Prosimy o kontakt

  2. Karolinakrzysztof na 25 października 2016 @ 15:50

    Witam wraz z partnerem jestssmy zainteresowani oferta prosimy o kontakt na emailu. Pracowalismy na produkcji w holandii