PLN30 - 32/h

Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka zbiory szparagów 2019 Neuwarendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuwarendorf
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 19:02

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 przy zbiorach szparagów w Neuwarendorfie. Doświadczenie na podobnym stanowisku również nie jest wymagane.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Neuwarendorf.

Stawka godzinowa: 30-32 PLN/h.

Wolne miejsca: 30.

Zakres obowiązków:

  • ręczny zbiór szparagów z pola i oczyszczanie;
  • pakowanie warzyw do skrzynek.

Wymagania:

  • wiek 25-45 lat;
  • kondycja fizyczna;
  • energiczność;
  • chęć do pracy fizycznej;
  • zręczność;
  • dobra organizacja czasu;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • zatrudnienie tymczasowe w 2019 roku;
  • pracę dla osób bez doświadczenia;
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy zbiorach;
  • umowę o pracę tymczasową na niemieckich zasadach.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony:

www.spargelboerse.de/index.php/pl.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2019-neuwarendorf-przy-zbiorze-szparagow-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 9585bfc1be11b18b