£1000 - 1200 mc

Sezonowa praca Anglia przy zbiorach truskawek i malin bez znajomości języka 2019 Old Meldrum

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Old Meldrum
  • Data rozpoczęcia pracy: 1 kwietnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do konca września 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lutego 2019 19:57

Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka do pracy w Anglii przy zbiorach truskawek i malin. Pracodawca z Old Meldrum zapewnia zakwaterowanie odpłatnie. Oferta aktualna od 1 kwietnia 2019 roku do końca września.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Old Meldrum.

Wynagrodzenie: 1000 – 1200 GBP miesięcznie.

Start: od 1 kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek oraz malin.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • punktualność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę odpłatnie na miejscu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę sezonową od 1 kwietnia do końca września 2019;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane ogłoszeniem o pracę sezonową, proszone są o wysłanie wiadomości na adres e-mail: kris.chorzepa@yahoo.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-przy-zbiorach-truskawek-i-malin-bez-znajomosci-jezyka-old-meldrum/

ID ogłoszenia: 1695c5c60df988e0