£do uzgodnienia

Sezonowa praca Anglia od zaraz zbiory truskawek bez znajomości języka 2018 Chichester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Chichester
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 stycznia 2018 03:32

Dostępna od kwietnia 2018 sezonowa praca w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia w Chichester przy zbiorach truskawek, malin i borówek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Chichester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od kwietnia 2018

Zarobki: praca na akord, do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie owoców sezonowych – truskawek, malin i borówek

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od kwietnia
  • chęć i motywacja do pracy
  • możliwość przyjazdu na spotkanie rekrutacyjne do Stalowej Woli lub Tarnowa
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na czas określony – do października 2018

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania wiadomości aplikacyjnych na adres:

posrednictwopracy@onet.eu

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-od-kwietnia-zbiory-truskawek-bez-jezyka-chichester/

ID ogłoszenia: 7665a68803ed0f21