SEK100 brutto/h lub na akord

Przy zbiorach truskawek od zaraz sezonowa praca Szwecja bez języka 2021

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Szwecja
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2021 21:24

Możliwość podjęcia bez znajomości języka sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie 2021 od zaraz dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: 100 SEK brutto na godz. albo na akord – 4,25 SEK za pojemniczek.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kobiet;
  • do obowiązków będzie należało zbieranie truskawek;
  • po zbiorach zadaniem będzie plewienie, przenoszenie sadzonek do tuneli, zdejmowanie folii z tuneli;
  • wykonywanie innych prac.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność manualna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę przez minimum 8 godzin dziennie;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 20 SEK na dobę z dostępem do darmowego wi-fi;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 733 080 561

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-szwecja-praca-sezonowa-od-zaraz-zbiory-truskawek-2021/

ID ogłoszenia: 60760db184d3e923