€15 €

Praca w Niemczech – Spawacz Wig 141, najlepiej z Mig/Mag – j.niemiecki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: J. niemiecki
  • Opublikowany: 3 listopada 2015 04:50

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla klienta z Hanoweru poszukuje spawaczy WIG 141. Legalna praca w Niemczech dla fachowców z doświadczeniem i znajomością języka.

AlphaConsult zostala zalozona w roku 1982 jako nowoczesne biuro doradctwa personalnego. Dzis dziala na terenie calych Niemiec jako Agencja posrednictwa pracy. Dla naszego klienta w okolicach Hannover poszukujemy spawaczy Wig 141 – stal czarna i nierdzewna.

Opis stanowiska i wymagania:

– Praca przy instalacjach elektrycznych – przygotowanie materjalu i spawanie rur i cienkich blach nierdzewnych.
– Wymagane sa aktulane certyfikaty Wig 141 na stal czarna i nierdzewna.
– Wymagany jest j. niemiecki

Oferujemy:

– Zatrudnienie na niemieckich warunkach
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Umowa na czs nieokreslony
– Praca na 1 zmiane od poniedzialku do piatku

ID ogłoszenia: 7995638af556af90

ilość wszystkich wyświetleń: 1208, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AlphaConsult
  • Zarejestrowany od: 23 września 2015

Inne przedmioty dodane przez AlphaConsult

Ostatnie przedmioty dodane przez AlphaConsult »