€do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka pakowanie cukierków Etten Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Etten Leur
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 maja 2016 22:58

Aktualna praca w Holandii dla Polaków. Zakład produkcyjny z Etten Leur od zaraz zatrudni osoby do pakowania cukierków, bez znajomości języka. Doświadczenie nie jest wymagane.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce: Holandia, Etten Leur.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie cukierków przy linii produkcyjnej;
  • pomoc w bieżących pracach produkcyjnych;
  • zadania będą przydzielane przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • ważny dowód osobisty lub paszport;
  • własne zakwaterowanie w okolicach Etten Leur;
  • mile widziane posiadanie numeru SOFI;
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań;
  • wyrobione konto walutowe w holenderskim banku;
  • język angielski lub holenderski w stopniu komunikatywnym.

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz;
  • pomoc w formalnościach;
  • holenderską umowę o pracę;
  • szkolenie oraz wprowadzenie w obowiązki;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • miłą atmosferę;
  • międzynarodowy, pomocny i przyjazny zespół.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać CV pod adres mailowy:

pollux.czestochowa@pollux-international.eu

Informujemy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-pakowanie-cukierkow-bez-jezyka-od-zaraz-etten-leur/

ID ogłoszenia: 793572bb178e64b6