€1,250.00

Praca Niemcy Opiekunka do starszego 95-letniego pana z Berlina OD ZARAZ!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 22 września 2015 20:14

Od zaraz potrzebna opiekunka osoby starszej do pracy w Niemczech przy opiece nad panem w wieku 95 lat, mieszkającym w Berlinie. Doświadczenie jest konieczne oraz znajomość języka.

IDEAL PFLEGE jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEGO:
Mężczyzna jest jeszcze sprawny i samodzielny, ma częściowe problemy z mową i słuchem, porusza się za pomocą balkonika i wózka inwalidzkiego (jednak nie ma transferu). W nocy jest częściowo inkontynentny. Stopień opieki 2. Mężczyzna lubi wycieczki samochodem, jest towarzyszki i sympatyczny.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce: Berlin

ZADANIA:
– opieka nad podopiecznym
– podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznego
– wsparcie przy czynnościach dnia codziennego
– przygotowanie i podawanie posiłków
– organizacja czasu dla podopiecznego
– pomoc w gospodarstwie domowym
– robienie zakupów, pranie, sprzątanie, gotowanie, towarzyszenie przy wizytach u lekarza

WYMAGANIA:
– dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
– miłe usposobienie oraz cierpliwość
– preferowana opiekunka (kobieta), w wieku 40-50 lat, niepaląca, koniecznie z prawem jazdy

OFERUJEMY:
– mieszkanie w centrum miasta
– możliwość robienia zakupów na piechotę (ok. 15 min.)
– do dyspozycji opiekunki samodzielny umeblowany pokój, z własną łazienką, TV oraz Internetem
– proponowana stawka 1250 euro

– wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl
– zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 357
– odwiedź naszą stronę internetową: www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Ideal Pflege Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest Ideal Pflege Sp. z o.o. z siedzibą w 30-004 Kraków, Al. Słowackiego 66. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

ID ogłoszenia: 2035602705c57044

ilość wszystkich wyświetleń: 1146, dzisiaj: 1